درباره ما

برندهای باکیفیتی که ما خدماتشان را ارائه میدهیم.

درباره ما

اینجا قرار هستش با تعریف از خود، شما مارو بعنوان تعمیرکارتون انتخاب کنید. پس شروع کنیم:

ما یک تیم مهندسی متخصص، خبره،ایده پرداز،تحلیلگر و مشاور در عرصه لوازم خانگی هستیم!خیلی کوتاه باید بگیم تعمیرکاِر من یک گروه خلاق و به روز در زمینه تعمیرات، نصب،سرویس و ارایه محصولات با کیفیت میباشد.
مهمترین ویژگی ما اگاه بودن به علم روز دنیا در ارتباط با مشتری است، که همین امر میتواند به شما احساس رضایت دهد. ما یک گروه مهندسی متعهد، صمیمی، با اخلاق وجوان در تعمیرات لوازم خانگی هستیم که به دنبال خلق ارزش در دنیای امروزیم.ما قصد داریم مفهوم متفاوتی به ارائه خدمات در ایران ببخشیم.
کمک گرفتن از مراکز معتبر و با تجربه، کلید اصلی احساس رضایت بعد از دریافت خدمات است و ما اینجا هستیم که با توانمندیمون آرامش و آسایش را برای شما به ارمغان بیاریم. برای اینکه بیشتر با خدمات ما اشنا بشید لطفا اینجا رو مطالعه کنید.

Untitled design (53)

دوازده سال تجربه

مشتری مداری و کیفیت بی‌نظیر در تعمیر وسایل خانگی

Untitled design (54)
0
سال تجربه
0
درصد رضایت
0
مشتری

من کوروش احمدیان مدیر و هم بنیان گذار مجموعه ی تعمیرکا رمن، دارای مدرک مهندسی الکترونیک هستم و چندین سال درزمینه مباحث خودشناسی کار کردم. بعد از 11 سال فعالیت در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی متوجه شدم اغلب مشتریها علاوه بر تخصص که همه ما باید داشته باشیم دغدغه خصوصیات اخلاقی کسی را دارند که به عنوان تعمیرکار در خانه شان حضور پیدا میکند. انتخاب برند تعمیرکار من همینجا در ذهنم جرقه خورد.ما در سددیم که شما بتوانید تعمیر خودتان را خودتان انتخاب کنید. همین فکر بود که به من انگیزه داد تا اینجا در خدمتتون باشم. خلاصه از اینکه اینجا هستید و دارید راجع به من میخونید خیلی خوشحال هستم. امیدوارم این آشنایی منجر به یک اتفاق خیلی خوش برایمان باشد.

آماده دریافت خدمات با کیفیت از ما هستید؟

دیدگاه ما

استـخـــدام افراد با تجـــــــــــــــــربه کــه استــعداد اجــــرایی مناسب تخـــــصص خود دارند.

ما در تیم خود، به افرادی که استعداد اجرایی بالایی در زمینه تخصص خود دارند، نیاز داریم. اگر فکر میکنید شما یکی از این افراد هستید، جای شما در تیم ما خالی است!

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.